Video

Montana HOLOGRAM Glitter 400ml

185 Kč
Skladem
Pololesklá průsvitná barva které nese vysoce kvalitní jemné holografické třpytivé částice pro senzační kovový efekt, který může dodat zcela nový rozměr všem druhům povrchů. Od papíru po karton, plátno se základním nátěrem, dřevo, sklo, kov, keramiku, porcelán, kámen, akryl a téměř jakýkoli přetIratelný povrch.

APLIKACE: Pro dosažení nejlepších výsledků jej doporučujeme aplikovat na Montana GOLD Shock Black S9000 nebo tmavě zbarvenou bázi, která měla čas vytvrdnout a umožnila kontrast odrážet třpytivé částice. Čirý základ spreje Hologram Glitter lze snadno překrýt mnoha běžnými typy laků. Doporučujeme používat ve spojení s Montana GOLD, Montana ACRYLIC fixy a konvenčními akrylovými barvami. (Není kompatibilní s barvami na syntetické bázi!).

Dobře protřepat! Vzhledem k hmotnosti pigmentů je pro dosažení nejlepších výsledků důležité plechovku dobře protřepat alespoň 3 minuty před spuštěním a alespoň 10 sekund po každém nástřiku, bez ohledu na dobu mezi nástřiky. To zajistí správné promíchání pigmentů s lakem . Hologram Glitter Effect Spray se nejlépe aplikuje na hladký rovný povrch, aby se projevily větší změny světla. Zvlnění povrchu substrátu může zhoršit dopad holografického efektu. Aplikace několika tenkých vrstev zvýší nasycení částic pro zesílení účinku.

Povrchy by měly být čisté a suché. Dózu dobře protřepejte 2-3 minuty! Sprej nanášejte na předmět ze vzdálenosti 20 - 30 cm. Nejlepšího holografického efektu lze dosáhnout na rovných plochách, čím tmavší povrch, tím silnější efekt.  Zá\kladní nátěr necháme zcela vytvrdnout, naneseme několik tenkých rovnoměrných vrstev, počkáme. Doba schnutí mezi nátěry 5 minut. Po přestávce plechovku opět dobře protřepejte, aby se třpytky neusazovaly, čím více vrstev, tím silnější je efekt hologramu. Suché na prach po cca. 10 minut . Suchý na dotek cca. po 60 minutách Plně vytvrzené po cca. 24 hodinách.

Manage cookies