Video

Montana Základní Nátěr 400ml T2300 Universal

175 Kč
Skladem
Montana UNIVERSAL PRIMER je perfektní nástroj pro práci, když chcete vytvořit neutrální povrch, na který můžete nanášet další vrstvy.

Montana UNIVERSAL PRIMER je ideální pro tmelení a přípravu povrchů pro efektivní aplikaci dalších barevných nátěrů. UNIVERSAL PRIMER napomáhá přilnavosti, maximalizuje pokrytí ostatních nátěrů, utěsňuje porézní povrchy a chrání před povětrnostními živly. Nabízí odolnost proti korozi, hladký pracovní povrch a obecně připravuje a chrání podklad pro další nátěr. Montana UNIVERSAL také zvyšuje odolnost povrchů po nátěru. Doporučujeme otestovat kompatibilitu na vzorku vašeho materiálu. Po zaschnutí a vytvrzení můžete na UNIVERSAL PRIMER aplikovat jakoukoli barvu Montana-Cans, sprej TECH nebo EFFECT. Montana UNIVERSAL PRIMER zvýší intenzitu a odolnost nanesených nátěrů. Doba vytvrzování je 24 nebo více hodin v závislosti na okolní teplotě a vlhkosti. Montana UNIVERSAL PRIMER je bílý, pololesklý základ na Nitro-Combi, který vytváří neutrální barevný základ pro aplikaci jakékoli barevné řady Montana GOLD, Montana BLACK nebo Montana WHITE. Montana UNIVERSAL PRIMER lze aplikovat na dřevo, kov, pevný papír, karton, beton, keramiku a další materiály. Hladká a rovnoměrná aplikace je snadná s tryskou Montana FLAT JET Medium  která je standardně součástí plechovky. Pro změnu ve sprejové aplikaci můžete zkusit Montana FLAT JET WIDE, FAT CAP GOLD/BLACK nebo kteroukoli z trysek Montana LEVEL 1-3.

Ujistěte se, že všechny povrchy jsou zcela čisté a bez prachu, oleje a rzi. V případě kdy je přítomna rez odstrante ji před aplikací.

Manage cookies