Montana BOLD Fix 10mm

160 Kč
Skladem
Tento 10mm sekáč Montana BOLD Marker se dodává v robustním hliníkovém těle s dlouhou životností s pěkně navrženou nadčasovou značkou BOLD

Tento značkovač BOLD je vybaven 10mm dlátovým hrotem a lze jej znovu naplnit a 10mm plstěný hrot je vyměnitelný. Montana BOLD Marker 10 mm obsahuje 20 ml super hlubokého a vysoce krycího černého BOLD ULTRA INK, který je vyroben z extrémně nízkoviskózního složení na bázi alkoholu. Montana BOLD ULTRA INK je odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření, takže je skutečně „vyrobený k pobytu“. Svůdný, pololesklý povrch ULTRA INK, lze aplikovat na téměř všechny povrchy. Inkoust je dodáván přes fixační plstěný hrot pomocí doplňovatelného ventilu pumpového systému, který dokonale funguje s inkousty s extrémně nízkou viskozitou a nabízí výjimečný průtok, zejména na neporézních površích, jako je kov, sklo nebo plasty. Montana BOLD ULTRA INK je permanentní a vysoce otěruvzdorný, výsledkem je mimořádně vysoká krycí schopnost a super rychlá doba schnutí. Montana BOLD ULTRA INK je sytá, sytá černá barva, skvělá pro značkování a značení ulic. Připravte se na působivé čerstvé kapky, takže při výjezdu do ulic nezapomeňte nosit rukavice.

Velikost hrotu dláta 10 mm
Sekáč Montana BOLD 10mm je tichým dosahovatelem velikostí značkovačů s odolností značkovače s velkým hrotem. Vzhledem k tomu, že hrot sekáče se naklání k ostré hraně, má tato velikost hrotu kaligrafickou kvalitu, kterou lze upravit podle plochy povrchu nebo zveličovat šířky značení a změny toku mezi vodorovnou a svislou během používání. Akční ventil čerpadla pro řízení průtoku dává uživatelům příležitost uvolnit nebo snížit množství protékajícího inkoustu pomocí 10mm hrotu sekáče. 10mm dláto je naplněno optimalizovaným, tmavě černým ULTRA INKEM na alkoholové bázi, certifikovaným podle normy ASTM-D4236.

Další produkty značky Montana BOLD
Značkovač Montana BOLD je také dostupný jako 15mm standardní, 8mm kulatý hrot a tenčí 3mm dlátový značkovač s 200ml náplní BOLD ULTRA INK, která se k této řadě značkovačů perfektně hodí. Montana BOLD – klasický vysoce kvalitní popisovač Montana obsahující inkoust nejvyšší kvality, vše vyrobené v Německu.

Manage cookies