Video

Montana ACRYLIC Fix 0.7mm

Cena od85 Kč
Skladem
Montana ACRYLIC Fix 0.7mm je vysoce kvalitní popisovač na vodní bázi dostupný ve 14 zářivých barvách, které odpovídají barvám ze série barev ve spreji Montana GOLD SHOCK .

Vysoce pigmentovaná barva je světlostálá, vysoce krycí, voděodolná a otěruvzdorná, umožňuje aplikaci na téměř jakýkoli povrch. Optimální systém řízeného průtoku přes specialní ventil umožňuje přesnou  aplikaci. Průhledná těla fixy umožňuje snadné posouzení zbývajícího obsahu . Náhradní hroty jsou k dispozici samostatně. Lze použít na téměř jakýkoli povrc, nejlepší výsledky při aplikaci na rovné povrchy. Ideální pro vnitřní použití - pro venkovní použití použijte k utěsnění Montana Acrylic LAK. Aplikujte pouze na suchý a čistý povrch. Montana ACRYLIC Fix 0.7mm je perfektní pro ty nejjemnější detaily! Alternativní hroty jsou k dispozici samostatně ve velikostech: 0,5 mm, 0,7 mm a 1 mm kulaté.

Pro venkovní použití použijte Montana LAK ke konzervaci a prodloužení životnosti.  Při práci s jinými laky vždy před aplikací vyzkoušejte - nemusí být kompatibilní.

 

Manage cookies